• nbnmbnm,
19% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миксер со сад Gorenje M 450 WS

Моќност 450 W
Нивоа на матење 5
Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
Капацитет на садот за мешање: 2 l
On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Клуб Цена
3250 ден. 3999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 163125 Категории: ,