• Миксер_со_сад_fabbygo_LSM-580W
48% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миксер со сад fabbygo LSM-580W

Моќност: 350W
5 брзини
Turbo
Капацитет на садот: 3L

Клуб Цена
1490 ден. 2890 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200528 Категории: , Ознаки: ,