• 161392
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миксер рачен 1050W HM 004 MP

Напон:230V-50Hz
Моќност:1050W
Вртежи: 0-550/min
Дијамeтaр на мешалка:120mm

Клуб Цена
4041 ден. 4490 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161392 Категории: ,