• Миксер PHILIPS HR3740

Миксер PHILIPS HR3740/00

Моќност:450W
Брзини:5
Турбо функција
Додатоци:
2 стандардни маталки
2 маталки за тесто од нерѓосувачки челик

2399 ден.

Нема на залиха

SKU: 199927 Категорија: