• 178729
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миксер Gorenje M 460 CBK

Моќност на моторот: 450 W
Турбо копче
Број на брзини: 5
AC мотор
Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
Додатоци маталки за тесто

Клуб Цена
2090 ден. 2199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178729 Категории: ,