• 178730
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миксер Gorenje M 420 CW

Максимална моќност на моторот: 450 W
Број на брзини: 5
Додаток за мешање од нерѓосувачки челик
Простор за складирање на приклучен кабел за лесно складирање
Должина на приклучниот кабел: 1,3 m
Димензии (ШxВxД): 18,8 x 14,2 x 8,4 cm

Клуб Цена
1990 ден. 2190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178730 Категории: ,