• 176088
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миксер FUEGO CT-6503 B

Moќност:400W
Капацитет 3.5L
Турбо функција
2 пара маталки
5 брзини

Клуб Цена
2399 ден. 2399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176088 Категории: ,