5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миксер BOSCH MFQ3010S

Миксер
Моќност 300W
2 брзини

Клуб Цена
1614 ден. 1699 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 004250 Категории: ,