21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миксер BEKO HMM5400W

Моќност:425W
Брзини:3
Турбо функција
2 пара маталки

Клуб Цена
1499 ден. 1899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158388 Категории: ,