• 180209

Микрофон SNOPY SN-U22 Gold UHF Wireless

Микрофон wifi
6.5мм jack
Фрекфенција:40-18000 Hz
Домет:30m – 50m

2499 ден.

Нема на залиха

SKU: 180209 Категорија: