5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Микробранови печки Severin 7809

700 W
Капацитет на услуга од 17л
Топлински изолирана
Обложена внатрешност
6 различни опции вклучувајќи и одмрзнување
30 минутем тајмер со акустичен сигнал
Отстранлив turnable, Кол. approx. прибл. 24.5 цм
Големина (W) x 455 (D) x 315 (H) 262 mm
Димензии (ШxВxД):453mm x 263mm x 313mm

Клуб Цена
4313 ден. 4540 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 003421 Категории: ,