• 167141
8% попуст
Заштеди со Клуб цена

Микробрановa печкa Gorenje MO20E1S

Волумен: 20 l
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
Максимална моќност на микробрановата: 800 W
Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)
Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија
Механичко управување
Димензија на ротирачката чинија: 27 cm
Димензии (ШxВxД): 45,1 × 25,7 × 34,3 cm

Клуб Цена
5990 ден. 6499 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство