• hgfhj
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Микробранова печка Samsung GE73A/BOL

Микробранова Печка со Грил, Бела боја, Бела врата, Капацитет 20л, Самостоечка, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 750W

Клуб Цена
7191 ден. 7990 ден.

Нема на залиха

SKU: 189791 Категории: ,