12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Микробранова печка gorenje MO20A4X

Електронско управување  
Функција SmartDisplay  
Дефиниран старт на готвење  
Повеќе начини на готвење  
Број на инфра греjачи: 1

Клуб Цена
6890 ден. 7790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство