Микробранова печка gorenje BM300X

Електронско управување
ЛЕД SmartDisplay
Капацитет: 20 l
Грил функција
Автоматско мени со повеќе меморирани програми за готвење
6 нивоа на моќност
Мазна површина на вратата
Тајмер
Брзо и автоматско одмрзнување
Заклучување за заштита од деца
Димензии (ШxВxД): 59.5 × 38.8 × 34.5 cm

13199 ден.

Нема на залиха

SKU: 162023 Категорија: