Микробранова печка gorenje BM235ORAB

Внатрешност на печката од не’рѓосувачки челик
Моќност на микробранова печка: 900 W
Електронска контрола
Тип на внесување: Touch Control
АВТО мени
Преинсталирани програми: 8
ChildLock
Димензии (Ш x В x Д): 59,2 × 39 × 37,6 см

18490 ден.

Нема на залиха

SKU: 160110 Категорија: