Микробранова печка gorenje BM171A4XG

Електронско управување
1 инфра греач.
Ултра ладна врата
Рерна од не’рѓосувачки челик
Димензии (Ш x В x Д): 59,5 × 38,8 × 32 cm

14190 ден.

Нема на залиха

SKU: 083171 Категорија: