16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Микробранова печка Favorit MBP-20

Капацитет 20 L
Јачина: 700 W
Регулација: 5 нивоа
Механичка регулација
Одмрзнување
Експресно готвење
Дебелина на стаклото: 25,5 mm
Сигнал за крај
Димензии (В*Ш*Д) 25,82/43,95/34 cm
Нето/Бруто тежина: 10,2/11,2 kg
Напон 230 V/50 HZ
Приклучок: VDE plug

Клуб Цена
5299 ден. 6299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 038930 Категории: ,