13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Mикробранова печка BEKO MGC-20-100W

Кaпацитет:20L
Моќност:700W
Моќност на грил:900W
9 нивоа на моќност

Клуб Цена
6519 ден. 7499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088432 Категории: ,