• 180465

Michelin одмрзнувач на стакло 500 мл.

Michelin De-Icer – ефективно го отстранува мразот од ветробранското стакло за време на зимскиот период
Лесно и едноставно за употреба преку специјалната формула која го одложува повторното формирање на мразот во студениот временски период
Не ги оштетува брисачите и браниците на шофершајбната

241 ден.

На залиха

SKU: 180465 Категорија: