5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Месингова батерија ТИАНА ICF 1390091

Една рачка
Затворен керамички механизам
Материјал: месинг

Клуб Цена
3506 ден. 3690 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158926 Категории: ,