• 177319

Мешалка Двe Брзини Елек.1400W BOR-BEM

Моќност: 1400 W
Брзина: 480 – 800 вртежи во минута
Дијаметар на миксер: 140 mm
Агилност на мешање: 80L

5799 ден.

Нема на залиха

SKU: 177319 Категорија: