• 185724
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Zurih 100cm Антрацит

Димензии горен дел: 65х90cm
Димензии долен дел:85х100cm
Материјал:МДФ

Клуб Цена
76491 ден. 84990 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185724 Категории: ,