• 185710
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Victoria 80cm Сива

Димензии на долен дел:80x46x52 cm
Мијалник: Порцеланска керамика
Димензии на горен дел:80x77x16 cm
Огледало со единечна врата

Клуб Цена
18891 ден. 20990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185710 Категории: ,