• fgddgdfg
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Tempo 80 – Бел

Димензии на долен дел:80x45x52 cm
Мијалник: Порцеланска керамика
Димензии на горен дел:80x77x16 cm
Огледало со единечна врата

Клуб Цена
13491 ден. 14990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 193232 Категории: ,