• асдасдасд
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Tempo 60 – Бел

Димензии горен дел: 60х77см
Димензии долен дел:52х60см
Материјал:МДФ

Клуб Цена
11691 ден. 12990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 193231 Категории: ,