5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања SOFYA NLSFS85-BG

Материјал: Медијапан
Боја: Бела со сребрен финиш

Клуб Цена
18040 ден. 18990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169490 Категории: ,