• 965
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Meбел за бања Sofia 85

Димензии : 80
Материјал: Медијапан
Боја: Бела со златен финиш

Клуб Цена
17091 ден. 18990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168814 Категории: ,