10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Roma 80cm Retro Silver

Димензии на долен дел:80×52 cm
Димензии на горен дел:80x60cm

Клуб Цена
17541 ден. 19490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185714 Категории: ,