10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Poly 60cm Сив

Димензии горен дел: 60х77cm
Димензии долен дел:55х60cm
Материјал:МДФ

Клуб Цена
8541 ден. 9490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185698 Категории: ,