10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Nice 65cm Сив

Димензии горен дел: 62х77cm
Димензии долен дел:65х50cm
Материјал: МДФ

Клуб Цена
10341 ден. 11490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185699 Категории: ,