• 185728
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Migella 100cm Бела

Димензии горен дел: 60х97cm
Димензии долен дел:52х100cm
Материјал:МДФ

Клуб Цена
49491 ден. 54990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185728 Категории: ,