5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања ICP 7047/1047

Огледален ормар
Материјал:ПВЦ
Димензии:70х13х55cm
——–
Димензии:47x85x70 cm
15мм на ПВЦ
Тип на отворање:две врати

Клуб Цена
15190 ден. 15990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169554 Категории: ,