5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања ICP 4325

Димензии(ДxВxШ):25,5 x 80 x 43,5 cm
Тип на отворање:една врата

Клуб Цена
10440 ден. 10990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169551 Категории: ,