• fghfgh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања ICC 5091+1070

Материјал: PVC
Умијалник и шкафче

Клуб Цена
16641 ден. 18490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190256 Категории: ,