• 035064
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Ekol 10055 – Бел

Боја:Бела
Пакување:Сет елемент, мијалник и огледало
Состав:MDF, иверка, керамика, стакло
Димензија:55x84x38cm

Клуб Цена
8991 ден. 9990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 035064 Категории: ,