10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Begonya 65cm Бел

Димензии на долен дел:65x46x52 cm
Мијалник: Порцеланска керамика
Димензии на горен дел:65x60x17 cm
Огледало со единечна врата

Клуб Цена
10341 ден. 11490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185702 Категории: ,