5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања NLRMA Antik Dark 80

Димензии:80x55x45cm

Клуб Цена
10022 ден. 10550 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168005 Категории: ,