5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања 65 Alpina Церсанит – Бел

Материјал:ПВЦ,Стакло,Керамика
Димензии: 55x60cm | 55x78cm

Клуб Цена
10916 ден. 11490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 160237 Категории: ,