• 193510
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел 55 ALPINA со фиока долен дел

Висина: 72,5cm
Ширина: 50,4cm
Длабочина: 42cm
Соодветен мијалник: Cersanit IRYDA 50
Материјал: каросерија/иверица (2 страни) ламинирана: 16mm
Боја: бела
Рачки: метал

Клуб Цена
7731 ден. 8590 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 193510 Категории: ,