5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел 082/6025 мини/Стак. МИЈ+ОГЛ.

Димензии:60x52cm

Клуб Цена
14620 ден. 15390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 160321 Категории: ,