5% попуст
Заштеди со Клуб цена

MAX PULS MP-ID002 ударна бормашина

Моќност 500W
Вртежи до 3.000 во минута
Тежина 1.7kg

Клуб Цена
1045 ден. 1100 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 036902 Категории: ,