• 182141
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Масло 1/1 SEMISYNTHETIC SN 10W40

SAE 10W-40
API SN – ACEA A3/B3
АПРУВАЛИ
MB 229.1; VW 501.01 / 505.00
Високо квалитетно полусинтетичко моторно масло кое е наменето за лесни патнички моторни возила од VW групацијата и други производители.
SAE 10W-40-API ACEA A3/B4, API CF, MB 229.1
VW 501.01/505.00

Клуб Цена
359 ден. 399 ден.

На залиха

SKU: 182141 Категории: ,