• 182725

Машинка за шишање ROWENTA TN1600F0

Брзина на моторот 3000 вртежи во мин
Мин. должина на потстрижување: 0,9 мм
Големина на сечилото: 42 мм
Број на чешли за коса: 4
Прилагодување на должината на потстрижување: 0,9 – 14 мм
20 позиции за должина на сечење на косата
Употреба со коса
Напон: 220-240 V
Должина на кабелот: 1,80 м

1499 ден.

Нема на залиха

SKU: 182725 Категорија: