16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машинка за шишање ROWENTA TN1350F0

Титаниумски сечила
6 чешли за сите стилови на фризури: 3, 6, 9, 13, 18 и 25мм
Рачка за прилагодување на висината на сечењето за совршен финиш
Тример за брада: тркало за прилагодување за брада: од 1 до 5 mm со чекор од 0,5 mm
Вклучува четка за чистење

Клуб Цена
2199 ден. 2629 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство