• 083536

Машинка за шишање ROWENTA TN1350F0

Титаниумски сечила
6 чешли за сите стилови на фризури: 3, 6, 9, 13, 18 и 25мм
Рачка за прилагодување на висината на сечењето за совршен финиш
Тример за брада: тркало за прилагодување за брада: од 1 до 5 mm со чекор од 0,5 mm
Вклучува четка за чистење

2629 ден.

Нема на залиха

SKU: 083536 Категорија: