• 173303
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машинка за шишање GRUNDIG MC3340

Макс. траење на батеријата: 45 мин
Работен напо: 100 – 240 V
Технологија на батерии на полнење NiMH
Ширина: 40 мм
Должина на сечење (макс.): 41мм
Должина на сечење (мин.): 1,5мм
Број на нивоа 20
Напојување преку батерија / мрежа на полнење

Клуб Цена
1359 ден. 1599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство