• 020093
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Maшинка за кечап Master Italiano

Димензии:25 x 18,5 x 22,5 cm
Тежина:1 kg
Боја:црвена
Лесно и целосно отстранлива за целосно чистење
Безбедно за машина за миење садови

Клуб Цена
1701 ден. 1890 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 020093 Категории: ,