• 33767
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машинка за јуфки Mod 230

Клуб Цена
1215 ден. 1350 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 033767 Категории: ,