• masinkaa
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машинка за бричење PHILIPS S5130/06

MultiPrecision ножеви
5-direction Flex променливи глави
Super Lift & Cut Action
Smart Click precision тример
Индикатор за батерија
Индикатор за чистење
1h полнење
5min брзо полнење

Клуб Цена
5499 ден. 5499 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 199928 Категории: ,