• masinjkaaa
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Maшинка за бричење PHILIPS S-1232/41

Shaver Series 1000
Жичана и безжична употреба
Тример
четка за чистење
капаче за заштита
глава што се движи во 4 правци
самоостречки сечива
Тип на батерија:NiMH
Работи:40 мин
Полнење:8ч
Напон:100 – 240 V

Клуб Цена
3599 ден. 3799 ден.

На залиха

SKU: 200551 Категории: ,